Blog

Jak wygląda pomoc zdalna dla Twojej firmy?

pomoc zdalna IT

Nasza firma oferuje kompleksowe wsparcie z zakresu IT i obsługę informatyczną także w pełni zdalnie – przy użyciu innowacyjnego systemu teamviewer. Na czym polega ta usługa i czym się wyróżnia?

  1. Teamviewer – zdalna pomoc z zakresu IT
  2. Teamviewer – co możemy dla Ciebie zrobić?
  3. Dlaczego warto wykorzystać potencjał narzędzia teamviewer?

Teamviewer – zdalna pomoc z zakresu IT

Możliwości nowoczesnego oprogramowania pozwalają nam bezprzewodowe kontrolowanie systemów operacyjnych (np. Windows czy iOS). Dzięki temu jesteśmy w stanie w pełni zdalnie połączyć się z wybranym komputerem i wykonać szereg różnego rodzaju działań: od zdiagnozowania usterki, po wdrożenie nowych rozwiązań czy monitorowanie już funkcjonujących systemów. Oprogramowanie to jest niezwykle wydajne i otwiera szereg nowych możliwości, które przekładają się m.in. na wydajność procesów, szybki czas reakcji czy oszczędność czasu. Temviewer wyróżnia wyjątkowo szybki przesył danych, co zdecydowanie wyróżnia go na tle innych systemów tego typu.

Teamviewer – co możemy dla Ciebie zrobić?

Przy użyciu innowacyjnego modelu teamviewer jesteśmy w stanie wykonać dla Ciebie szereg czynności, które nie wymagają połączenia sprzętu za pomocą przewodów. Jak konkretnie możemy pomóc? M.in. skonfigurować serwery, wdrożyć systemy ERP, zainstalować system operacyjny, wdrożyć dodatkowe rozwiązania dotyczące bezpieczeństwa czy zdiagnozować różnego rodzaju usterki i pomóc w ich szybkim usunięciu. W ramach usługi nasz helpdesk jest w stanie pomóc Ci w każdej chwili, a teamviewer umożliwia nam to w modelu zdalnym. Możemy również stale monitorować i optymalizować zagrożenia w celu uniknięcia awarii i przestojów w pracy, kontrolować ciągłość działania aplikacji czy zaprojektować i wdrożyć nowe rozwiązania. Co ważne, w trakcie obsługi IT, zapewniamy najwyższe standardy bezpieczeństwa, ochrony danych i dochowania poufności.

Szukasz zdalnego wsparcia z zakresu IT i obsługi informatycznej? Skontaktuj się z nami!

Dlaczego warto wykorzystać potencjał narzędzia teamviewer?

Teamviewer to oprogramowanie niezwykle przydatne i usprawniające szereg procesów. Pozwala na zdalny dostęp nie tylko do komputerów, ale również do urządzeń mobilnych, drukarek i innego sprzętu. Dodatkowo moduł umożliwia drukowanie dokumentów zapisanych na kontrolowanym urządzeniu oraz bezpieczne udostępnianie plików w dowolnym rozmiarze. To oczywiście jedynie część możliwości, które daje nam teamviewer. Tak szeroki zakres działania sprawia, że narzędzie to ma imponujący potencjał i często okazuje się idealnym rozwiązaniem dla firm, które np. szukają jednego i kompleksowego partnera w outsourcingu IT, jednak liczba lokalizacji oddziałów organizacji dotychczas na to nie pozwalała. Zdalne kontrolowanie sprzętu i oprogramowania całkowicie rozwiązuje ten problem, co docenia coraz więcej przedsiębiorstw.

Jeśli chcesz bliżej poznać możliwości tego innowacyjnego rozwiązania, skontaktuj się z nami. Z przyjemnością opowiemy Ci o nim nieco więcej!

Udostępnij:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email