O nas

Poznańska firma GROUP IT. prowadzi działalność w zakresie outsourcingu informatycznego, czyli opieki informatycznej nad innymi przedsiębiorstwami.

Korzystając z naszych usług, klienci mogą skupić się na rozwoju swojego biznesu. Outsourcing IT zapewnia dostęp do specjalistycznej wiedzy oraz oszczędność czasu.

Zadowoleni ludzie

Zakres działalności GROUP IT. w ramach outsourcingu informatycznego:

  • sprzedaż i montaż bezprzewodowego systemu Fibaro,
  • sprzedaż, wdrożenie oraz serwis systemu Comarch ERP Optima,
  • projekty, montaż oraz serwis kamer i alarmów systemów Jablotron i Satel,
  • sprzedaż, serwis i konfiguracja drukarek i kas fiskalnych takich producentów jak Posnet i Innova,
  • projektowanie oraz budowa sieci telegraficznych zarówno przewodowych, jak i bezprzewodowych,
  • sprzedaż, leasing i serwis kserokopiarek producenta Konica.

Najwyższa jakość i standardy obsługi:

GROUP IT. to gwarancja rzetelności i bezpieczeństwa w zarządzaniu nowoczesnymi technologiami. Nasza opieka informatyczna jest dostępna 24/7. Zapewniamy innowacyjne podejście do każdego typu branży. Dzięki korzystnym cenom usług, jesteśmy osiągalni zarówno dla małych, jak i dużych przedsiębiorstw.

Sprawdź nas!

Konsultacje są za darmo!

 

W Wielkopolsce i Poznaniu funkcjonuje kilkadziesiąt tysięcy firm, wiele z nich obsługuje osoby fizyczne, więc potrzebują rzetelnego dostawcy kas fiskalnych i drukarek fiskalnych z Poznania. Firmy która zna się doskonale na kasach fiskalnych i drukarkach fiskalnych, zna odpowiednie przepisy prawa, swym zasięgiem i lokalizacją w Poznaniu i Wielkopolsce gwarantuje także szybkie wsparcie w miejscu sprzedaży. Co roku kolejne branże obejmowane są przez obowiązek fiskalizacji, pojawiają się coraz to nowe kasy i drukarki fiskalne, z nowym oprogramowaniem i funkcjami, Stare wymagają wymiany lub rzetelnego serwisu. Działanie w branży usługowej, na przykład hotelarskiej czy gastronomicznej, albo w handlu prowadzi do potrzeby korzystania z drukarek i kas fiskalnych. Takie urządzenia oferują m.in. firmy Posnet i Innova. Bardzo wygodne jest to, że firmy świadczące sprzedaż zapewniają dostarczenie i skonfigurowanie maszyn, dzięki czemu nie trzeba się martwić o dodatkowe koszty transportu czy dostosowania drukarki lub kasy. Usługa możliwa jest w Wielkopolsce, ale inne miasta nie odstają od Poznania. Oprócz sprzedaży, dostępna jest także opcja serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego, co ułatwia rozwiązanie problemu, gdy urządzenie zawiedzie. Dlatego wcześniej warto wykonywać przeglądy okresowe, aby działało ono w jak najbardziej wydajny sposób. Przy zakupie sprzętu należy rozważyć możliwość fiskalizacji i szkoleń dostępnych w Poznaniu, aby bez problemów używać drukarek i kas fiskalnych do celów podatkowych. W związku z tym, firmy oferują również bezpłatne przygotowanie dokumentów dla US. Gdy urządzenia są już w użyciu trzeba pamiętać o zapasie materiałów eksploatacyjnych, które firma zapewniająca serwis
drukarek i kas fiskalnych może dostarczyć.