Kasy fiskalne

Sprzedaż,  konfiguracja i serwis kas fiskalnych i drukarek fiskalnych w Poznaniu i wielkopolsce

Już na wstępnym etapie dopieramy najwłaściwsze rozwiązania i sprzęt.
Pomagamy także w serwisie i aktualizacji sprzętu dostarczonego wcześniej przez inne firmy.
Sprawnie działająca firma informatyczna

Pełne doradztwo:

Oferujemy wsparcie w jak najwłaściwszym doborze kas i drukarek fiskalnych. Pozwala to Klientom na oszczędności przy jednoczesnym doborze prawdziwie potrzebnych funkcji. Udzielamy także szkolenia dla pracowników. Ponadto zawsze wspieramy naszych klientów w obsłudze posprzedażnej.

Ergo online

1249,00 PLN
Jedna z najbardziej popularnych kas fiskalnych na rynku. Urządzenie, dzięki modułowej konstrukcji, zapewnia użytkownikowi swobodę wyboru między przewodowym lub bezprzewodowym połączeniem z Centralnym Repozytorium Kas (CRK).

Trio online

2399,00 PLN
Drukarka Posnet Trio ONLINE potrafi się świetnie wkomponować w nowoczesne trendy przemysłowego desing’u. Została wyróżniona przez Ministra Rozwoju i Finansów oraz nagrodzona przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego w konkursie Dobry Wzór 2017.
Przy zakupie kasy on-line przysługuje ulga wynosząca 90% jej ceny netto, nie więcej jednak niż 700 zł!

Sprawdź nas!

Konsultacje i doradztwo są za darmo!

Kasy fiskalne Poznań


Obecnie niezbędne są przy funkcjonowaniu każdej firmy kasy fiskalne. Poznań jest miastem, w którym Groupit.pl dba o to, by każda firma, ta duża i ta mała, miała kasę fiskalną dopasowaną do swoich potrzeb. Istnieją małe, średnie i duże kasy fiskalne, każda z nich pasuje do innego typu działalności.


Kasy fiskalne oferowane przez naszą firmę to kasy, które dobieramy do konkretnego przedsiębiorstwa. Naszym głównym zadaniem jest dopasowanie kasy fiskalnej do konkretnego modelu biznesowego. Dodatkowo zajmujemy się również aktualizowaniem oprogramowania już zastanego. Jeśli wcześniej na terenie Wielkopolski współpracowaliście Państwo z innymi firmami, my chętnie naniesiemy niezbędne poprawki i wprowadzimy nasz system, który sprawdza się od momentu, w którym rozpoczęliśmy działalność związaną z kasami fiskalnymi.


Dla osoby postronnej kasy fiskalne nie różnią się zbytnio. Jednak dla nas każda kasa fiskalna i każde oprogramowanie to dopasowanie do indywidualnego stylu działania przedsiębiorstwem. Dbamy o instalację oprogramowania oraz przeszkolenie osób, które będą pracowały na kasie i będą zajmowały się nanoszeniem poprawek, czy też drobnych aktualizacji programu w komputerach, z którymi powiązane są kasy.


Kasy fiskalne online


Kasy fiskalne online Poznań, to groupit.pl jakość, dobra cena i indywidualne podejście do klienta. Wybór kasy fiskalnej to istotna kwestia. Warto pamiętać, że będąc niewielką firmą, początkowo może się wydawać, że niezbędna okaże się kasa, która uwzględnia niewielką liczbę pozycji. Jednak my patrzymy przyszłościowo, tak, by nie okazało się, że po kilkunastu miesiącach trzeba wymienić kasę. Istotne jest również to, by zastanowić się nad tym, czy lepsza dla danej działalności okaże się kasa stacjonarna, czy może kasa przenośna.


Serwis kas fiskalnych


Groupit.pl to nie tylko sprzedaż kas fiskalnych to również serwis kas fiskalnych. Zajmujemy się serwisowaniem kas fiskalnych, bo mamy świadomość, że można się zagubić w związku z pracą kasy i dopasowaniem jej do wybranego oprogramowania. Po dwóch pierwszych tygodniach zazwyczaj osoby pracujące na kasie i zajmujące się oprogramowaniem w komputerze nie mają żadnych problemów. Jednak sytuacje są różne. Bywa, że kasy fiskalne się blokują, zdarza się, że oprogramowanie nie działa, dochodzi do wielu sytuacji, które sprawiają, że kasa przestaje być kompatybilna, zdarza się, że przerwa w dostawie prądu lub reset doprowadza do tego, że serwis kas fiskalnych jest po prostu niezbędny.


Holistyczne podejście


Do naszej współpracy z klientami podchodzimy całościowo. Dbamy o to, by kasy, które wspólnie wybierzemy oraz serwis dawały pełną satysfakcję klientom.