Kasy fiskalne Poznań

Sprzedaż,  konfiguracja i serwis kas fiskalnych i drukarek fiskalnych w Poznaniu i wielkopolsce

Już na wstępnym etapie dopieramy najwłaściwsze rozwiązania i sprzęt.
Pomagamy także w serwisie i aktualizacji sprzętu dostarczonego wcześniej przez inne firmy.
Sprawnie działająca firma informatyczna

Pełne doradztwo:

Oferujemy wsparcie w jak najwłaściwszym doborze kas i drukarek fiskalnych. Pozwala to Klientom na oszczędności przy jednoczesnym doborze prawdziwie potrzebnych funkcji. Udzielamy także szkolenia dla pracowników. Ponadto zawsze wspieramy naszych klientów w obsłudze posprzedażnej.

Kasy fiskalne Poznań

Pospay Online

1699,00 PLN

Pospay Online to urządzenie łączące w sobie funkcjonalności kasy, drukarki fiskalnej i terminala płatniczego. Pospay ONLINE to wygoda, mobilność, multizadaniowość i możliwość płatności wszystkimi rodzajami kart płatniczych. To innowacyjne narzędzie fiskalne, które będzie wielkim wsparciem dla Twojego biznesu!

Revo Online

1749,00 PLN

Kasę Posnet REVO ONLINE powstało na bazie sprawdzonej konstrukcji REVO. To kasa zaprojektowana z myślą o punktach, w których istotna jest funkcjonalność, ergonomia i jednocześnie estetyka miejsca sprzedaży. Nowoczesny wygląd kasy pozwala tworzyć nietypowe stanowiska kasjerskie. Możliwość połączenia REVO ONLINE z wagą oraz graficzne wyświetlacze nie tylko dobrze się prezentują, ale też pozwalają zaoszczędzić miejsce. Kasę najczęściej wybierają przedsiębiorcy, którzy stawiają na multifunkcjonalność zamkniętą w designerskiej obudowie.

Bingo Max

1549,00 PLN

Bingo Max to legendarna kasa w nowym wydaniu. Połączyliśmy niezawodną funkcjonalność jej poprzedników z nową formą. Dzięki możliwości rozbudowy o dodatkowe moduły komunikacji, kasa idealnie sprawdzi się w małych i średnich przedsiębiorstwach.

Mobile Online

1549,00 PLN

Wrzuć ją do teczki lub wsadź do kieszeni. To najmniejsza kasa fiskalna ONLINE na rynku, z którą udasz się w dowolne miejsce,
by sprzedać swoje usługi lub produkty.
Teraz dodatkowo została wyposażona w bezprzewodowe interfejsy komunikacyjne. Do wyboru użytkownika jest wersja z WiFi/Bluetooth lub ze zintegrowanym modemem GPRS i kartą SIM.

ERGO ONLINE

1299,00 PLN

Jedna z najbardziej popularnych kas fiskalnych na rynku. Urządzenie, dzięki modułowej konstrukcji, zapewnia użytkownikowi swobodę wyboru między przewodowym lub bezprzewodowym połączeniem z Centralnym Repozytorium Kas (CRK).

Drukarki fiskalne Poznań

Thermal XL Online

2889,00 PLN

Najbardziej popularna linia drukarek fiskalnych na polskim rynku Thermal XL dostępna w wersji ONLINE. To urządzenie o wszechstronnym zastosowaniu, które sprawdzi się w każdym rodzaju działalności. Drukarka dostępna jest z dwoma rodzajami mechanizmu drukującego: 80mm i 57 mm.

Temo Online

2349,00 PLN

To najmniejsze na rynku urządzenie fiskalne w wersji ONLINE. Bez problemu zmieścisz je w kieszeni lub w torbie z laptopem. Możesz go używać w terenie, poza sklepem lub biurem, ponieważ bez zewnętrznego zasilania wydrukuje 80 000 wierszy paragonu. W razie potrzeby w każdej chwili możesz podłączyć drukarkę do ładowarki samochodowej lub do komputera używając gniazda USB. Nowością jest możliwość wyposażenia drukarki w interfejs WiFi.

Thermal HX Online

3099,00 PLN

Thermal HX to nowa drukarka należąca do linii najbardziej niezawodnych urządzeń fiskalnych na rynku. Wyposażona w szybki i wytrzymały mechanizm drukujący SEIKO umożliwia sprawną obsługę nawet przy dużym natężeniu ruchu klientów. Thermal HX daje również możliwość wysyłania paragonów w wersji elektronicznej, czyli tzw. e-paragonów.

Trio Online

2499,00 PLN

Drukarka Posnet Trio ONLINE potrafi się świetnie wkomponować w nowoczesne trendy przemysłowego desing’u. Została wyróżniona przez Ministra Rozwoju i Finansów oraz nagrodzona przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego w konkursie Dobry Wzór 2017. Trio ONLINE wyróżnia się spośród innych. Jeśli zainstalujesz na niej dodatkowo tablet czy smartfon, na pewno wzbudzisz zainteresowanie klientów tak oryginalnym i nietuzinkowym rozwiązaniem. Wyobraź
sobie taką właśnie drukarkę w Twoim butiku lub na wyspie marketowej, albo też w sklepie: spożywczym, mięsnym, monopolowym czy jubilerskim. Urządzenie to polecamy także do cukierni, piekarni, a także fast-foodów.

Urządzenia wspierające sprzedaż

Skaner kodów kreskowych: HONEYWELL VOYAGER CG 9540

700,00 PLN

VoyagerCG 9540 to jeden z najpopularniejszych jednoliniowych skanerów laserowych. Wyposażony jest w czujnik podczerwieni aktywujący laser w momencie, gdy kod kreskowy pojawi się w polu odczytu. Posiada wszystkie cechy modelu Voyager 9520 (poprzednika), a dodatkowo wyposażony jest w przycisk CodeGate, pozwalający na odczyt kodu i przesył danych do komputera dopiero po jego naciśnięciu.

NETPAY
(cena abonament miesięczny)

39,00 PLN

Netpay to terminal płatniczy, który w połączeniu z kasą fiskalną ONLINE Posnet lub Fawag pozwala na realizowanie płatności bezgotówkowych. Udostępnia Internet umożliwiając wygodną łączność z Centralnym Repozytorium Kas będąc przy tym intuicyjny i przyjazny w obsłudze.

Przy zakupie kasy on-line przysługuje ulga wynosząca 90% jej ceny netto, nie więcej jednak niż 700 zł!

Sprawdź nas!

Konsultacje i doradztwo są za darmo!

Kasy fiskalne Poznań

Obecnie niezbędne są przy funkcjonowaniu każdej firmy kasy fiskalne. Poznań jest miastem, w którym Groupit.pl dba o to, by każda firma, ta duża i ta mała, miała kasę fiskalną dopasowaną do swoich potrzeb. Istnieją małe, średnie i duże kasy fiskalne, każda z nich pasuje do innego typu działalności.

Kasy fiskalne oferowane przez naszą firmę to kasy, które dobieramy do konkretnego przedsiębiorstwa. Naszym głównym zadaniem jest dopasowanie kasy fiskalnej do konkretnego modelu biznesowego. Dodatkowo zajmujemy się również aktualizowaniem oprogramowania już zastanego. Jeśli wcześniej na terenie Wielkopolski współpracowaliście Państwo z innymi firmami, my chętnie naniesiemy niezbędne poprawki i wprowadzimy nasz system, który sprawdza się od momentu, w którym rozpoczęliśmy działalność związaną z kasami fiskalnymi.

Dla osoby postronnej kasy fiskalne nie różnią się zbytnio. Jednak dla nas każda kasa fiskalna i każde oprogramowanie to dopasowanie do indywidualnego stylu działania przedsiębiorstwem. Dbamy o instalację oprogramowania oraz przeszkolenie osób, które będą pracowały na kasie i będą zajmowały się nanoszeniem poprawek, czy też drobnych aktualizacji programu w komputerach, z którymi powiązane są kasy.

 

Kasy fiskalne online – Poznań

Kasy fiskalne online Poznań, to groupit.pl jakość, dobra cena i indywidualne podejście do klienta. Wybór kasy fiskalnej to istotna kwestia. Warto pamiętać, że będąc niewielką firmą, początkowo może się wydawać, że niezbędna okaże się kasa, która uwzględnia niewielką liczbę pozycji. Jednak my patrzymy przyszłościowo, tak, by nie okazało się, że po kilkunastu miesiącach trzeba wymienić kasę. Istotne jest również to, by zastanowić się nad tym, czy lepsza dla danej działalności okaże się kasa stacjonarna, czy może kasa przenośna.

 

Serwis kas fiskalnych Poznań

Groupit.pl to nie tylko sprzedaż kas fiskalnych to również serwis kas fiskalnych (Poznań). Zajmujemy się serwisowaniem kas fiskalnych, bo mamy świadomość, że można się zagubić w związku z pracą kasy i dopasowaniem jej do wybranego oprogramowania. Po dwóch pierwszych tygodniach zazwyczaj osoby pracujące na kasie i zajmujące się oprogramowaniem w komputerze nie mają żadnych problemów. Jednak sytuacje są różne. Bywa, że kasy fiskalne się blokują, zdarza się, że oprogramowanie nie działa, dochodzi do wielu sytuacji, które sprawiają, że kasa przestaje być kompatybilna, zdarza się, że przerwa w dostawie prądu lub reset doprowadza do tego, że serwis kas fiskalnych jest po prostu niezbędny.

 

Holistyczne podejście

Do naszej współpracy z klientami podchodzimy całościowo. Dbamy o to, by kasy, które wspólnie wybierzemy oraz serwis dawały pełną satysfakcję klientom.

 

 

Zapoznaj się z naszą całą ofertą usług IT – Poznań