Microsoft 365

Wdrożenie Microsoft 365 usprawnia pracę grupową w każdej firmie.

Co wyróżnia Microsoft 365?

  • Bezpieczeństwo – dane ulokowane są w środowisku, o które dbają zespoły specjalistów,
  • Dostępność – do danych możemy dostać się z każdego miejsca na świecie,
  • Stabilność – gwarancja działania usług przez 99,9% czasu w miesiącu,
  • Kontrola – działania użytkowników są monitorowane,
  • Produktywność – rozwiązanie umożliwia poprawę produktywności pracowników,
  • Prostota – wykorzystanie znanych już wszystkim aplikacji przez co czas nauki znacząco zmniejsza się.

tel. 609 751 564

Pojemność skrzynki pocztowej zaczynająca się od 50 GB, liczne funkcje pozwalające na zarządzanie korespondencją, współdzielenie kalendarzy oraz spójność na wszystkich urządzeniach.

 

 

Synchronizacja danych z komputera do chmury chroniąca przed utratą sprzętu, bezpieczne przekazywanie plików przez Internet oraz spójność na wszystkich urządzeniach.

 

 

Stale rozwijany komunikator oraz narzędzie dedykowane dla zespołów umożliwiający m.in. planowanie zadań i współdzielenie plików.

 

 

Zamów bezpłatną prezentację systemu Microsoft 365

Do każdej firmy podchodzimy kompleksowo, starając się zapewnić pełen wachlarz usług informatycznych.

Wdrożenie Office 365 to popularna usługa

Postępująca digitalizacja wymusza wprowadzanie zmian we współczesnych firmach. Statystyki jednoznacznie pokazują, że wdrożenie Office 365 jest jedną z częściej realizowanych usług, gdy mówi się o „cyfryzacji”przedsiębiorstwa. Inwestycja w Office 365 będzie świetnym rozwiązaniem zarówno dla mikrofirm, jak i dla korporacji. Nasi eksperci zadbają też o przeszkolenie Twojej załogi oraz przeprowadzenie działań optymalizacyjnych. Z pomocą doświadczonych specjalistów będziesz mógł liczyć na podniesienie efektywności pracowników.

O czym pamiętać przy wdrożeniu Office 365 w Poznaniu?

Wdrożenie Office 365 w Poznaniu to ważny etap w życiu każdej organizacji. Przed przystąpieniem do działania należy określić potrzeby użytkowników. Zidentyfikowanie celów i wybór najlepszego planu to pierwszy etap. Kolejny krok powinno stanowić przygotowanie odpowiedniej infrastruktury. Ważne jest też to, aby zatroszczyć się o kwestie związane z bezpieczeństwem. Zarządzanie dostępem, monitorowanie aktywności, wielopoziomowe uwierzytelnianie, to wszystko stanowi przykładowy zakres działań, którymi należy się zająć. Nasi specjaliści zajmą się tym kompleksowo.

Microsoft 365 w Poznaniu usprawni codzienną pracę

 

Zastanawiasz się nad tym, jakich korzyści możesz oczekiwać dzięki wdrożeniu Microsoft 365? Na początku warto wspomnieć o tym, że jest to swojego rodzaju platforma chmurowa, w ramach której można korzystać z popularnych narzędzi z pakietu Office. Należy do nich Excel, Word czy PowerPoint. To wszystko stanowi zestaw niezbędnych narzędzi, bez których ciężko sobie wyobrazić wykonywanie codziennych obowiązków w firmie. Ten pakiet programów biurowych jest rozwijany od lat, co potwierdza skuteczność tego software’u. Platforma Microsoft 365 pozwala działać w trybie online oraz hybrydowo. Automatyczny zapis dokumentów pozwala na pracę z dowolnego miejsca.

 

Powierz wdrożenie Microsoft 365 naszym specjalistom

 

Przeprowadzenie tego procesu sprawi, że praca z arkuszami kalkulacyjnymi, edytorem tekstu czy przygotowywanie prezentacji stanie się o wiele prostsze. Od dawna specjalizujemy się we wspieraniu małych, jak i dużych firm. Na przestrzeni lat udało nam się zapracować na zaufanie klientów z Poznania i okolic. Nasi partnerzy doceniają tą współpracę za ekspercką wiedzę oraz gotowość do pomocy o każdej porze. To wszystko zasługa naszej całodobowej opieki informatycznej. Jeżeli zależy Ci na tym, aby wdrożenie Microsoft 365 w Poznaniu przebiegło sprawnie, skontaktuj się z naszym przedstawicielem. Chętnie omówimy warunki współpracy podczas niezobowiązującej konsultacji.