Backup danych Poznań

Zewnętrzna przestrzeń na kopie zapasowe

 

Chcąc we właściwy sposób zabezpieczyć swoje dane warto skorzystać z powszechnie rekomendowanej metody wykonywania kopii zapasowych. Polega ona na przechowywaniu 3 pełnych kopii, na 2 różnych urządzeniach, w tym co najmniej 1 w zewnętrznej lokalizacji.

O ile dwa pierwsze punkty nie powinny być ciężkie do zrealizowania, tak utrzymanie zewnętrznej lokalizacji wiąże się z wysokimi kosztami.

 

Wychodzimy naprzeciw małym, mikro i średnim przedsiębiorstwom udostępniając dedykowaną przestrzeń na backup danych w chmurze.

Podstawowy cennik:

0.5TB – 1100 PLN / ROK
1TB – 2200 PLN / ROK

Główne cechy rozwiązania:

 1. Backup przechowujemy na terenie Unii Europejskiej (Polska).
 2. Wszystkie dane są szyfrowane i przekazywane szyfrowanym kanałem.
 3. Poprawność wykonywania kopii jest monitorowana poprzez szereg wyzwalaczy.
 4. Wykorzystujemy narzędzie dostarczane przez Veeam, lidera na światowym rynku rozwiązań do tworzenia kopii zapasowych.
 1. Umożliwiamy archiwizowanie:
  • maszyn wirtualnych,
  • maszyn fizycznych (w tym zwykłych komputerów),
  • konkretnych plików,
  • zawartości systemów takich jak np. Active Directory lub MSSQL.
  1. Odtworzenie kopii jest proste i intuicyjne (również dla użytkownika końcowego).
  2. Wsparcie w ochronie przed ransomware i przypadkowym usunięciem danych.

Backup danych – Poznań i okolice

Szukasz rzetelnej firmy, która gwarantuje swoim klientom backup danych w Poznaniu i okolicach? Jako że swoją siedzibę mamy właśnie w stolicy Wielkopolski i oferujemy takie usługi, to chętnie Ci pomożemy. Oczywiście nasze rozwiązania dostarczamy również do wszystkich mniejszych i większych miast na terenie całego kraju. Nasza pomoc informatyczna dostępna jest 24/7. Dzięki temu masz pewność, że niezależnie od miejsca, w którym będziesz i czasu, nasi specjaliści będą dla Ciebie dostępni pod telefonem. Zaufało nam już wiele firm, dołącz do nich i sprawdź naszą ofertę magazynowania danych w chmurze.

Backup danych Poznań– skuteczna ochrona przed cyberatakiem

Nie ma lepszego sposobu na zabezpieczenie firmy przed cyberzagrożeniami jak backup danych (Poznań). Wykorzystanie wirtualnej przestrzeni do tworzenia kopii zapasowych to skuteczna metoda ochrony wartościowych danych firmowych. Nawet w przypadku ataku i próby wyłudzenia okupu firmowe dane będą bezpiecznie magazynowane na dysku w chmurze. To również wartościowa ochrona przed przypadkowym usunięciem ważnych informacji. W oferowanej przez nas przestrzeni można archiwizować nie tylko pliki i zawartości systemów. To również dobrze miejsce dla gromadzenia informacji związanych z maszynami wirtualnymi i fizycznymi.

Kopia zapasowa w chmurze – bezpieczna przestrzeń dla Twojej firmy

Gwarantujemy wysoki poziom bezpieczeństwa dla rozwiązania, jakim jest kopia zapasowa w chmurze. Dane przechowywane są na terenie Unii Europejskiej – tutaj w Polsce. To oznacza, że kwestie prawne podlegają pod UE, zapewniając tym samym zgodność z surowymi normami i przepisami. Wszystkie przepływy danych realizowane są bezpiecznym i szyfrowanym połączeniem, dając Ci pewną ochronę i anonimowość. Nie musisz martwić się o to, czy kopia zapasowa w chmurze zapisuje się zgodnie z ustaleniami, ponieważ jej statusu pilnuje szereg różnych mechanizmów. Co więcej, firmowe dane przechowywane w zewnętrznym miejscu, do którego nikt niepowołany nie ma dostępu to skuteczna ochrona.

Backup dla firm o różnej strukturze i wielkości

Jako że backup dla firm jest niezwykle ważnym elementem infrastruktury IT, to nasze rozwiązania dedykujemy różnej wielkości przedsiębiorstwom. Niezależnie od tego, czy Twoja firma liczy tylko kilka osób, jest mała czy średnia, dobierzemy rozwiązanie do Twoich potrzeb. Odpowiedni moment na zaopatrzenie się w rozwiązanie, takie jak backup dla firm, jest właśnie teraz. Nie czekaj, skontaktuj się z naszym specjalistą i ustalcie szczegóły.

 

 

Zapoznaj się z ofertą naszej firmy IT Poznań!