Referencje

Jak cię widzą, tak cię piszą.

Zapraszamy do zapoznania się z opiniami naszych Klientów na temat wdrażanych u nich usług.

Zadowoleni ludzie

Body Chief

W imieniu firmy Body Chief Sp. z o.o. pragniemy poinformować o długoletniej współpracy z firmą Group IT.

Group IT świadczy usługi informatyczne, które obejmują swoim zasięgiem kompleksową automatyzację Body Chief oraz wzorowe zabezpieczenie. Firma sprawuje funkcję ASI, jak również kontroluje przestrzeganie polityki bezpieczeństwa, szczególnie przy uwzględnieniu wrażliwych danych osobowych. Group IT doskonale realizuje powierzone im zadania, mając na uwadze wszelkie dane poufne i procedury bezpieczeństwa.

Dzięki pomocy Group IT nastąpiła ważna dla firmy migracja standardowego systemu pocztowego do poczty Exchange online. Otrzymaliśmy nowe narzędzia, między innymi także Sharepoint online czy Microsoft Teams. Korzystanie z Microsoft Office 365 zdecydowanie ułatwiło dotychczasową pracę w trakcie pandemii.

Pracownicy Group IT administrują oraz zarządzają dostępem do sieci WAN, stale nadzorując bezpieczeństwo przedsiębiorstwa. Poprzez administrowanie zaawansowanym routerem, jesteśmy w stanie nieustannie monitorować ruch oraz sprawdzać istotne dla Body Chief statystyki.

Group IT to firma niezawodna i profesjonalna. Pewne kompetencje świadczą o doświadczeniu oraz wiedzy specjalistów. Efekty przeprowadzonych działań dostrzegamy na co dzień a prace są wykonywane terminowo, jak również starannie. Body Chief Sp. z o.o. z całą odpowiedzialnością może polecić firmę Group IT.

Jucca

Pragniemy poinformować, że Jucca sp. z o.o. sp.k. współpracuje z firmą Group IT, specjalizującą się w kompleksowej obsłudze informatycznej. Swoje zadowolenie z wykonywanych usług wyrażamy poprzez naszą rekomendację.

Group IT odpowiada za administrowanie i zarządzanie serwerami Microsoft Windows, pracującymi w wirtualnym środowisku. Ponadto, pracownicy firmy dostarczają odpowiedni sprzęt – między innymi drukarki fiskalne, które są niezbędne dla naszej firmy, by funkcjonowała prawidłowo oraz sprawnie. Nie musimy martwić się też obowiązkowym serwisem sprzętu.

Jucca prowadzi wielopowierzchniową działalność detaliczną i hurtową przez 7 w dni tygodniu, co oznacza, że wymagamy płynnych i pewnych zabezpieczeń. Group IT jako administratorzy sieci oraz wszystkich dostępnych urządzeń komputerowych gwarantują ciągły nadzór, jak również wsparcie.

Współpracujemy z osobami profesjonalnymi, których wiedza przekłada się na efekty. Cenimy Group IT za obowiązkowość i dostępność w razie nagłych awarii oraz problemów. Nie zdarzyło się, by nasza prośba o pomoc została kiedykolwiek odrzucona.

W związku z powyższym, polecamy Group IT wszystkim firmom, którym zależy na rzetelności oraz innowacyjnym podejściu, obejmującym usługi informatyczne.

Dogmat Systemy

Spółka Dogmat Systemy S.A. z siedzibą w Suchym Lesie, zajmująca się profesjonalnym zarządzaniem wierzytelnościami potwierdza wieloletnią współpracę z firmą Group IT.

Firma Group IT odpowiada za zaplecze techniczne od strony informatycznej. Tym samym zarządza serwerem, będącym poza firmą w chmurze. Dzięki temu otrzymujemy gwarancję bezpieczeństwa oraz precyzyjnego zabezpieczenia. Ponadto, zastosowanie serwera Active Directory zdecydowanie usprawnia organizację przedsiębiorstwa dzięki płynnemu zarządzaniu komputerami oraz nadawaniu poszczególnych uprawnień.

Nieustannie rozwijając się generujemy nowe potrzeby w zakresie rozwiązań informatycznych, które z łatwością zabezpieczane są przez specjalistów z Group IT.

Firma od kilku lat pomaga Spółce w sprawnym jej działaniu, oferując wsparcie w każdym czasie. Wszystkie powstałe trudności rozwiązywane są na bieżąco, a ulepszanie procesów i wprowadzenie innowacyjnych rozwiązań pozwala unowocześnić pracę naszej firmy.

Z przyjemnością potwierdzamy długotrwałą, wiarygodną i profesjonalną współpracę z firmą Group IT, w pełni zabezpieczającą nasze potrzeby.

Jednocześnie rekomendujemy firmę Group IT jako rzetelnego, profesjonalnego i doświadczonego Partnera, świadczącego kompleksowe usługi informatyczne, ceniącego staranność w wykonywaniu swoich usług, profesjonalizm w obsłudze Klienta oraz pełne zaangażowanie.

Filipowski i Wspólnicy

Informujemy, że kancelaria Filipowski i Wspólnicy Spółka Komandytowa oraz jej wspólnicy od lat współpracuje z firmą Group IT w zakresie kompleksowych usług informatycznych.

Należy przy tym podkreślić, że czas ponad 15-letniej współpracy poskutkował znaczącym rozwojem. Początkowo korzystaliśmy z podstawowych usług informatycznych, potrzebnych do skutecznego funkcjonowania Kancelarii. Dostarczenie standardowego serwera pozwoliło na swobodną wymianę wszelkich dokumentów.

Obecnie Kancelaria pracuje głównie w chmurze dzięki nowoczesnemu serwerowi online. Wdrożenie produktu Office 365 przez firmę Group IT zmieniło tryb naszej pracy, czyniąc ją innowacyjną. Specjaliści administrują oraz zarządzają pocztą Exchange online, jak również Sharepoint  online. Jako Kancelaria uzyskujemy dostęp do istotnych danych z dowolnego miejsca, co stało się kluczowe podczas pracy zdalnej. Całość zapewnia sprawne działanie Kancelarii.

Dodatkowo otrzymujemy pewność co do ochrony danych Kancelarii poprzez kontrolę systemu kopii zapasowych. W razie powstałych (na szczęście bardzo sporadycznych) problemów dotyczących dostarczanego sprzętu  również możemy liczyć także na szybką pomoc specjalistów z GroupIT.

Jesteśmy przekonani, że Group IT jest firmą rzetelną i godną zaufania. Stały kontakt umożliwia rozwiązywanie powstałych problemów a jakość oferowanych usług osiąga najwyższy poziom. Firma gwarantuje profesjonalizm.

Z pełną odpowiedzialnością udzielamy zasłużonej rekomendacji Group IT.

Kancelaria Notarialna
Izabela Podsiadłowska-Skąpska

Współpracuję z firmą Group IT od kilkunastu lat — od założenia Kancelarii notarialnej, którą prowadzę. Group IT zapewnia kancelarii kompleksowe usługi informatyczne, poczynając od przeprowadzenia sieci komputerowej (zarówno przewodowej, jak i bezprzewodowej z osobnym dostępem dla klientów), centrali telefonicznej, maszyn drukujących a kończąc na pieczy nad oprogramowaniem. Wymogi techniczne dla naszej branży wciąż rosną — od kilku lat łączymy się z systemami informatycznymi Ministerstwa Sprawiedliwości i składamy wnioski w sądzie w formie elektronicznej, to wymaga sprzętu najwyższej jakości, do tego specjalistycznych programów i wielopoziomowych zabezpieczeń. Realizację tych zadań cały czas wspomaga firma Group IT — sprzęt jest na bieżąco monitorowany, serwisowany, a doświadczeni specjaliści są z nami w ciągłym kontakcie, aby składanie wniosków mogło być dokonywane bez żadnych opóźnień. Bardzo to doceniam — dzięki szybkiemu rozwiązywaniu problemów możemy działać efektywniej. Wymogi związane z ochroną danych osobowych i bezpieczna archiwizacja danych to następne zadania, którym Group IT sprostała znakomicie. A są to kwestie kluczowe dla naszej branży, w której tajemnica zawodowa i bezpieczeństwo danych to priorytet.

Postępująca cyfryzacja i modernizacja systemów sprawiają, że wyzwań informatycznych jest coraz więcej ale współpraca z tak dobrą, szybką i profesjonalną firmą, jaką jest Group IT jak i zaufanie, jakim darzymy pracujących w niej specjalistów, daje gwarancję, że uda się im wszystkim sprostać.

Kancelaria Notarialna
Paulina Nowaczyk-Kaczmarek i Anna Stefaniak

Pragniemy wyrazić nasze zadowolenie i satysfakcję z przebiegu dotychczasowej współpracy z Firmą Group IT, która od łącznie 11 lat (okres ten zawiera transformacje i przekształcenia sposobu prowadzonych działalności gospodarczych przez oba współpracujące ze sobą podmioty), świadczy kompleksowe usługi informatyczne.

Firma wzorowo wywiązuje się ze wszystkich swoich obowiązków, dbając o bardzo wysoką jakość świadczonych usług i wzajemnych relacji, a do podstawowych obowiązków zespołu należy stałe administrowanie i kontrolowanie systemu kopii zapasowych. Określone dane Kancelarii są bardzo dobrze strzeżone. Firma Group IT dba o bezpieczeństwo naszej Kancelarii, udzielając odpowiedniego wsparcia w postaci nadzoru oraz rozwiązywania aktualnych awarii bądź problemów. Firma Group IT reaguje natychmiastowo na zgłoszenia, co czyni wymienioną firmę słowną, rzetelną i terminową. Dodatkową zaletą jest zarządzanie jak również administrowanie przez Firmę serwerem MS SQL oraz serwerem plików opartym o system operacyjny Windows Serwer. Firma Group IT może pochwalić się sumiennymi pracownikami, których odznacza wysoka kultura osobista oraz precyzyjność wykonywanej pracy. Firma zawsze służy profesjonalnym doradztwem.

Polecamy usługi Firmy Group IT wszystkim, którzy podobnie jak my cenią sobie solidne partnerstwo w biznesie na najwyższym poziomie. Wysokie kompetencje, pracowitość, uczciwość oraz innowacyjny sposób myślenia stanowią ogromny atut.

Życzymy sukcesów, mając nadzieję na dalszą owocną współpracę!

Biuro rachunkowe Jaśkowiak Sp. z o. o.

Biuro Rachunkowe Jaśkowiak Spółka z o.o. zaświadcza o długoletniej i efektywnej współpracy wraz z Group IT. Firma wykonuje standardowe usługi, obejmujące pełne wsparcie od strony informatycznej.

Aktualnie Group IT skupia się na bieżącej pomocy podczas kryzysowych sytuacji w postaci awarii bądź problemów technicznych. Zawsze możemy uzyskać oczekiwaną pomoc czy poradę. Kilkuletnia współpraca wielokrotnie potwierdziła umiejętności Group IT oraz wysokie kompetencje firmy.

Group IT administruje i zarządza dostępem do sieci komputerowej. Specjaliści zajmują się nieustannym nadzorem nad bezpieczeństwem Biura Rachunkowego. Mamy pewność, że określone dane przedsiębiorstwa są chronione ze względu na kontrolę systemu kopii zapasowych. Ciągłe wsparcie zdecydowanie ułatwia sprawne funkcjonowanie Biura.

Nauczeni doświadczeniem możemy stwierdzić, że Group IT to zespół sprawdzonych fachowców, których cechuje przede wszystkim staranność oraz doświadczenie. Wszystkie podejmowane działania zakończyły się sukcesem. Terminowość oraz innowacyjny punkt widzenia sprawił, że wprowadzone rozwiązania funkcjonują bez zarzutu.

Nie mamy wątpliwości, że firma Group IT spełniła nasze oczekiwania. Jednocześnie dziękujemy za profesjonalną i solidną współpracę.

Kancelaria Rachunkowa Krolltax Sp. z o.o.

Kancelaria Rachunkowa Krolltax Sp. z o.o. wyraża ogromne podziękowania dla firmy Group IT. Wieloletnia współpraca pozwoliła Kancelarii wyrobić sobie wzorową opinię na temat pracowników firmy oraz świadczonych usług informatycznych. 

Na co dzień Group IT sprawuje opiekę nad dostarczonym sprzętem, jak również udziela potrzebnej pomocy w trakcie bieżących problemów. Dane Kancelarii są perfekcyjnie chronione dzięki administracji i kontroli systemu kopii zapasowych.

Kilka miesięcy temu pracownicy Group IT przeprowadzili migrację środowiska informatycznego do chmury. Obecnie możemy pracować w dowolnym miejscu dzięki serwerom online. Wielokrotnie korzystamy z poczty Exchange online oraz Sharepoint online. Group IT pozostawiamy kwestię administracji, jak również zarządzania usługami.

Wsparcie oraz nowatorskie podejście Group IT pomogło unowocześnić działanie Kancelarii Rachunkowej, zastosowane rozwiązania bardzo dobrze sprawdzają się w codziennych obowiązkach. Do zespołu Group IT należą osoby zdeterminowane, ambitne i przede wszystkim pracowite.

Na podstawie naszych doświadczeń, możemy polecić firmę Group IT. Jednocześnie liczymy na kontynuację współpracy.

Marcusmed Specjalistyczne Gabinety Lekarskie

Marcusmed Specjalistyczne Gabinety Lekarskie potwierdza zrealizowanie zlecenia, dotyczącego dostarczenia kompleksowo sprzętu oraz oprogramowania przez firmę Group IT.

Serdecznie dziękujemy za pomoc w uruchomieniu przychodni od strony technicznej. Group IT wykonało konfigurację sieci komputerowej, dzięki czemu otrzymaliśmy między innymi dostęp do Wifi przy jednoczesnym uwzględnieniu dostępu dla gości. Sieć została zabezpieczona prawidłowo. Specjaliści uruchomili serwer, konfigurując go z odpowiednimi uprawnieniami. Ponadto, otrzymaliśmy niezbędny sprzęt. Firma nadzoruje także dostarczone drukarki fiskalne.

Zawsze możemy liczyć na wsparcie Group IT, gdy pojawiają się nagłe awarie lub problemy. Reakcja jest szybka a pomoc skuteczna. Group IT tworzy zmobilizowany i obowiązkowy zespół. Doceniamy profesjonalne podejście do klienta oraz niewątpliwe doświadczenie. Firma nigdy nas nie zawiodła, co świadczy o jej rzetelności.

Jesteśmy w pełni zadowoleni, pracę Group IT oceniamy wzorowo.

Agraves Sp. z o.o.

Agraves Sp. z o.o. wyraża podziękowania za dotychczasową współpracę z firmą Group IT, specjalizującej się w kompleksowej obsłudze informatycznej. Nasza rekomendacja jest wyrazem  zadowolenia z wykonywanych przez partnera usług.

Wsparcie specjalistów z Group IT okazało się niezastąpione dla uporządkowania infrastruktury IT poprzez wprowadzenie odpowiednich zabezpieczeń. Firma podjęła szereg czynności w celu zapewnienia należytego poziomu ochrony. Skonfigurowana została sieć internetowa z wykorzystaniem nowych urządzeń – routerów i access pointów. Wprowadzono także VPN, by zabezpieczyć wszystkie połączenia do serwera oraz dokonano konfiguracja sieci Wi-Fi w celu  oddzielenia sieci firmowej od sieci dla gości w oparciu o wysoki poziom bezpieczeństwa.

Ponadto konsultanci Group IT zaktualizowali wszystkie komputery oraz wyposażyli je w program antywirusowy Eset. Został także skutecznie rozwiązany problem z e-mailami wysyłanymi do kontrahentów, które trafiały do spamu adresatów. Specjaliści zabezpieczyli również dane za pomocą programu Veeam, który odpowiada za ich archiwizację.

Polecamy Group IT wszystkim przedsiębiorstwom, którym zależy na usługach doświadczonych i profesjonalnych informatyków.

Strona:

Sprawdź nas!

Konsultacje są za darmo!