Systemy monitoringu Poznań

Potrzebujesz profesjonalnego monitoringu do domu lub biura, ale nie wiesz 

od czego zacząć? Nie dało się trafić lepiej! Jako Group IT – wsparcie w zarządzaniu bezpieczeństwem Twojego domu lub firmy – pomożemy Ci rozwiązać ten problem.

Sprawnie działająca firma informatyczna

Sprawdź nas!

Konsultacje i doradztwo są za darmo!

Systemy monitoringu – Poznań – GroupIT

Zdajemy sobie sprawę, że bezpieczeństwo Twoje i Twoich bliskich, w tym również pracowników, jest najwyższym priorytetem. Dlatego już dziś oferujemy Ci nasze systemy monitoringu (Poznań to główne miasto, na terenie którego działamy). Dzięki nam możesz mieć oko na swój dobytek. Jedną z największych zalet mieszkania w inteligentnym domu  jest możliwość dowiedzenia się, co się dzieje, gdy Cię w nim nie ma. Niezależnie od tego, czy sprawdzasz swoje dzieci, zwierzęta, czy wzrost egzotycznej kolekcji flory, kamera monitorująca jest doskonałym narzędziem do obserwacji, wzmacnia też poczucie bezpieczeństwa. które oddziałuje bezpośrednio na Twój komfort psychiczny.

Montaż monitoringu – Poznań i okolice

Możliwości systemów monitorujących różnią się w zależności od wybranego urządzenia. Dlatego w naszej ofercie figurują produkty, które gwarantują niezawodność i prostotę obsługi; umożliwiają monitorowanie tego, co się dzieje, za pośrednictwem wideo na żywo lub nagranego. Szczerze polecamy wyspecjalizowane systemy monitoringu Jablotron i Satel; oferujemy nie tylko sprzedaż kamery, ale także i szybki montaż monitoringu (Poznań i okolice miasta). Jeśli zastanawiasz się, czy możemy dojechać do Twojego domu lub miejsca pracy, by zamontować kamery – zachęcamy do kontaktu telefonicznego. Jesteśmy w pełni mobilni, dlatego – choć reklamujemy się głównie jako „monitoring Poznań” – chętnie zrealizujemy nasze usługi także w miejscowościach ościennych.

Kamery, monitoring – Poznań

Nasze alarmy połączone z systemem monitorującym mogą wysyłać Ci powiadomienia, gdy wykryją aktywność, świetnie sprawdzają się do użytku zarówno zewnętrznego (outdoor), jak i wewnętrznego (indoor). Kamery umożliwiają podgląd tego, co dzieje się przed firmą albo w domu. W ciągu ostatnich kilku lat przetestowaliśmy wiele domowych kamer monitorujących, więc wiemy, na co należy zwrócić uwagę w przypadku ich doboru. Doboru kamery dokonamy, oczywiście, biorąc pod uwagę Twoje wymagania i preferencje. Na przykład potrzebujesz aparatu, który jest prosty w konfiguracji i obsłudze. A może Twoim zapotrzebowaniem są najbardziej dyskretne kamery – monitoring? Poznań, ulica Marszałkowska 3a to adres naszego biura handlowego, w którym możesz skonsultować swój wybór kamery; zachęcamy również do kontaktu telefonicznego lub emailem. Serdecznie zapraszamy!

 

 

Firma IT Poznań – zapoznaj się z naszą ofertą!