Usługi IT Sady

Szukasz firmy w okolicach Poznania, która zapewni Twojemu przedsiębiorstwu najwyższej jakości usługi IT? Sady, Przeźmierowo, Tarnowo Podgórne – we wszystkich podpoznańskich miejscowościach możesz liczyć na nasze wsparcie! Niezależnie od branży w której działa Twoja firma, oraz jej wielkości i zakresu kompetencji, jesteśmy w stanie dopasować ofertę do Twoich potrzeb. Zapewniamy zarówno wsparcie stricte informatyczne, jak również pomoc przy okazji automatyki budynków firmowych, czy też zabezpieczeń firmy.

Zadowoleni ludzie

Firma IT Sady

Dlaczego Group IT to najlepszy wybór dla Twojej działalności? Ponieważ działająca w Poznaniu i jego okolicach firma IT(Sady, Komorniki, Suchy Las) współpracuje z najlepszymi dostawcami oprogramowań oraz sprzętu na rynku. Przy okazji wdrożenia oraz samego działania systemów operacyjnych ERP kooperujemy z firmą Comarch, która jest europejskich liderem w implementacji tych systemów. Z drugiej strony, jeżeli chodzi o rozwiązania sprzętowe, współpraca z takimi markami jak Panasonic, czy też Konika z pewnością świadczy o wysokiej jakości zarówno sprzętu, jak i samych usług.

Firma informatyczna Sady

Administrowanie szeroko rozumianymi zasobami informatycznymi jest jednym z kluczowych aspektów, jakie na swoje barki powinna wziąć firma informatyczna. Sady, jako miejsce słynące z dużej liczby firm działających w branży logistycznej, poszukują właśnie takich partnerów dla swoich działalności jak Group IT – firmy informatycznej posiadającej ogromne doświadczenie w świadczeniu takich usług jak zdalne utrzymanie serwerów Microsoft Windows, czy też Linux oraz monitoring ciągłości działalności aplikacji i usług.

Outsourcing IT Sady

Gdzie w Wielkopolsce możemy dostrzec efekty, jakie daje proponowany przez nas outsourcing IT? Sady, Swarzędz, Luboń to tylko kilka takich miejsc. Dzięki dużemu doświadczeniu na rynku oraz bardzo szerokiej ofercie jesteśmy w stanie dopasować nasze usługi do indywidualnych potrzeb klienta. Od wirtualizacji i migracji serwerów, aż do zakupu oraz sprzedaży sprzętu komputerowego – każda firma zainteresowana współpracą z pewnością znajdzie usługi dostosowane do swoich potrzeb.

Sprawdź nas!

Konsultacje są za darmo!