Usługi IT Puszczykowo

Group IT działa od kilkunastu lat w okolicach Poznania. Oferujemy najwyższej jakości usługi IT. Puszczykowo, Tarnowo Podgórne, Rokietnica – docieramy do wielu miejscowości w całej Wielkopolsce. Dlaczego nasze usługi są czołowe na rynku? Ponieważ nasza szeroka oferta zapewnia hybrydowe rozwiązania dla każdego klienta – od małych i średnich przedsiębiorstw, aż do działających na wielu europejskich rynkach korporacji. Zaufało nam wielu czołowych inwestorów z różnych branż, zarówno w szeroko rozumianej aglomeracji poznańskiej, aż po mniejsze miejscowości w Wielkopolsce.

Zadowoleni ludzie

Firma IT Puszczykowo

Dlaczego właśnie w powiecie poznańskim tak bardzo potrzebna jest współpraca z takim partnerem, jak firma IT? Puszczykowo, podobnie jak wiele miejscowości w powiecie poznańskim, ze względu na swoją znakomitą lokalizację oraz bliskość dróg szybkiego ruchu łączących Wielkopolskę z innymi częściami kraju, stanowi doskonałą bazę dla firm zajmujących się logistyką, oraz transportem. Usprawnienie procesów, zarówno wewnątrz firmy jak i w kontakcie z klientami, nie jest możliwe bez właściwej automatyzacji, która może być zapewniona przez Group IT.

Firma informatyczna Puszczykowo

Jedną z naszych najmocniejszych stron jest bez wątpienia szeroki zakres usług. Dostarczamy zarówno różne rozwiązania technologiczne, takie jak projektowanie i budowa wewnętrznej sieci telekomunikacyjnej i instalacja systemów operacyjnych, jak również doradztwo sprzętowe, na przykład przy okazji doboru urządzeń wielofunkcyjnych oraz zabezpieczeń budynku firmowego. Właśnie tym na tle konkurencji wyróżnia się nasza firma informatyczna. Puszczykowo, Rokietnica, oraz wiele innych miejscowości w okolicach Poznania już przekonało się o wysokiej jakości gwarantowanych przez nas usług.

Outsourcing IT Puszczykowo

Gdzie może być wykorzystywany nasz outsourcing IT? Puszczykowo, Swarzędz i inne miasta powiatu poznańskiego są w naszym obszarze działania. Do naszego outsourcingu należą takie usługi jak konfiguracja i administracja serwerów, migracja danych, wdrożenie systemów ERP, jak również naprawa komputerów oraz zakładanie alarmów i monitoringu.

Sprawdź nas!

Konsultacje są za darmo!