Usługi IT Przeźmierowo

Wiele miejscowości na zachód od Poznania posiada w swoich granicach firmy logistyczne i transportowe, które potrzebują mieć na najwyższym poziomie usługi IT. Przeźmierowo, Sady, czy też Tarnowo Podgórne z pewnością należy do tej grupy. Optymalizacja i automatyzacja wielu procesów logistycznych z całą pewnością usprawni organizację pracy całej działalności. Dzięki temu wszystkie zadania niezbędne do prawidłowego funkcjonowania firmy mogą być delegowane szybciej, oraz egzekwowane i rozliczane w sposób bardziej efektywny, niż wcześniej.

Zadowoleni ludzie

Firma IT Przeźmierowo

Group IT oferuje znacznie szerszy zakres usług, niż w swojej ofercie posiada standardowa firma IT. Przeźmierowo, Swarzędz oraz inne miejsca w okolicach Poznania już przekonały się o działalności naszej firmy. Dlaczego jesteśmy wyjątkowi na rynku? Ponieważ łączymy zarówno implementację rozwiązań z branży IT, takich jak obsługa systemów operacyjnych, bądź migracja danych z serwerów, jak również niezwykle szerokie wsparcie sprzętowe, które obejmuje zarówno dobór komputerów i dodatków, jak również systemy alarmowe i kamery CCTV dla bezpieczeństwa budynku firmy.

Firma informatyczna Przeźmierowo

Współpraca, kooperacja, zaufanie – tak można scharakteryzować obsługę sprzętową dla klientów, jaką oferuję nasza firma informatyczna. Przeźmierowo, Luboń, Komorniki – w tych podpoznańskich miejscowościach znajdziemy firmy zadowolone ze świadczonych przez nas usług. Nie ma się co temu dziwić, skoro współpracujemy z takimi markami jak Konica(kopiarki oraz urządzenia wielofunkcyjne), Fibaro(alarmy i montaż bezprzewodowego systemu), czy też Panasonic.

Outsourcing IT Przeźmierowo

Na czym właściwie polega oferowany przez naszą firmę outsourcing IT? Przeźmierowo, a także wiele innych miejscowości w okolicach Poznania już czerpie korzyści z naszej współpracy. Oprócz rozwiązań sprzętowych, w naszej ofercie można znaleźć również pełne projektowanie oraz budowę całej sieci telekomunikacyjnej, czy też wsparcie IT o każdej porze dnia i nocy, przez siedem dni w tygodniu. Warto też wspomnieć o współpracy z firmą Comarch, z którą współpracujemy przy okazji implementacji systemów ERP.

Sprawdź nas!

Konsultacje są za darmo!