Usługi IT Luboń

Chcesz poprawić jakość oferowanych przez Ciebie usług? Z pewnością może pomóc Group IT – poznańska firma oferujące najlepsze usługi IT! Luboń, podobnie jak wiele innych miast w tym regionie, już przekonał się o profesjonalizmie naszej firmy. Przede wszystkim dostarczamy przedsiębiorstw szereg rozwiązań, które znacząco ułatwią ich codzienne funkcjonowanie, dzięki czemu poprawią swoje wyniki sprzedażowe. Na pierwszym miejscu stawiamy właściwą automatyzację różnych procesów, zarówno pod kątem przygotowania sprzętowego, jak również implementację oprogramowań.

Zadowoleni ludzie

Firma IT Luboń

W rozwoju jakich branż najbardziej może pomóc nasza firma IT? Luboń, ze względu na swoją doskonałą lokalizację, stanowi doskonałą bazę dla wszelkiego rodzaju magazynów i przedsiębiorstw zajmujących się szeroko rozumianą logistyką i transportem. Dzięki bliskości autostrady A2 oraz niedawno otwartej drogi ekspresowej S5 łączącej Poznań z południowo-zachodnią Polską, to właśnie położony na południe od stolicy Wielkopolski Luboń jest niezwykle często wybierany przez inwestorów i właścicieli firm.

Firma informatyczna Luboń

Najwyższej jakości wsparcie sprzętowe na każdym etapie to jeden z znaków rozpoznawczych, jakim charakteryzuje się nasza firma informatyczna. Luboń, Swarzędz, Tarnowo Podgórne to tylko niektóre z podpoznańskich miast zadowolone z efektów współpracy z Group IT. Dzięki współpracy z takimi markami jak Konica, Panasonic, czy też Satel jesteśmy w stanie zaoferować zarówno wybór jakościowych produktów, jak również ich implementację, codzienne funkcjonowanie, oraz ewentualny serwis. Mowa tutaj, między innymi, o kopiarkach i urządzeniach wielofunkcyjnych, kasach fiskalnych, czy też systemach antywłamaniowych.

Outsourcing IT Luboń

Należy jednak pamiętać, że wsparcie sprzętowe to nie jedyne, co oferuje nasz outsourcing IT. Luboń i inne podpoznańskie miasta posiadają jednolite, doskonale skonfigurowane systemy operacyjne będące zaimplementowane przez naszą firmę, między innymi Microsoft Windows oraz Linux. Ponadto, w celu zapewnienia możliwości poprawy usług rachunkowych, we współpracy z firmą Comarch jesteśmy w stanie wdrożyć systemy ERP najwyższej jakości.

Sprawdź nas!

Konsultacje są za darmo!