Usługi IT Komorniki

Dlaczego tak wiele firm nie tylko w Poznaniu, ale i w całej Wielkopolsce poszukuje firmy, która zapewni najwyższej jakości usługi IT? Komorniki, Luboń, Tarnowo Podgórne – wszystkie te miejscowości znajdują się tuż przy najważniejszych drogach tranzytowych w skali całego kraju, w efekcie czego stanowią idealną lokalizację dla wielu działalności zajmujących się szeroko rozumianą logistyką, oraz transportem. Group IT oferuje dla swoich partnerów szeroki zakres usług zarówno w kwestiach informatycznych, jak również sprzętowych.

Zadowoleni ludzie

Firma IT Komorniki

Najwyższej jakości rozwiązania sprzętowe dostarczane są we współpracy ze światowymi liderami w swoich dziedzinach. Wystarczy tylko wspomnieć o współpracy z firmą Konica, dzięki której dostarczane są najwyższej jakości kopiarki oraz urządzenia wielofunkcyjne. Oczywiście Group IT odpowiada za dalsze kroki w codziennym funkcjonowaniu tego sprzętu, czyli samą implementację, podłączenie do systemu oraz serwis. Właśnie takie usługi sprzętowe powinna oferować w swoim zakresie firma IT. Komorniki, jak również inne podpoznańskie miejscowości mogą się o tym przekonać w każdej chwili.

Firma informatyczna Komorniki

Oprócz samego sprzętu, oprogramowanie oraz wdrożenie i obsługa systemów operacyjnych także należy do obowiązków, które posiada nasza firma informatyczna. Komorniki są domem dla wielu firm, które z pewnością potrzebują najwyższej jakości automatyzacji swoich działań. Group IT współpracuje z Comarchem, czyli europejskim liderem w kwestii wdrażania oraz samej działalności systemów ERP, które są absolutnie niezbędne do prowadzenia rachunkowości firmy. Oprócz tego, w swojej ofercie posiadamy również optymalizację systemów operacyjnych Microsoft Windows oraz Linux.

Outsourcing IT Komorniki

Nie należy też zapominać o obecnej sytuacji na świecie, która niejako wymusza wprowadzenie nowych rozwiązań. Nasza firma zdaje sobie z tego sprawę, szczególnie jeżeli chodzi o outsourcing IT. Komorniki, jak również inne miasta w Wielkopolsce mogą się o tym w każdej chwili przekonać. Nasze usługi przeprowadzane są z zachowaniem wszystkich środków bezpieczeństwa. Jeżeli istnieje taka możliwość, oferujemy także świadczenie usług w formie zdalnej.

Sprawdź nas!

Konsultacje są za darmo!