Systemy alarmowe Poznań

Jako firma specjalizująca się w sprzedaży oraz montażu bezprzewodowych systemów alarmowych, mamy przyjemność zaoferować nowoczesne i bezawaryjne systemy alarmowe najlepszych producentów.

Sprawnie działająca firma informatyczna

Sprawdź nas!

Konsultacje i doradztwo są za darmo!

Systemy alarmowe – Poznań

Zdajemy sobie sprawę z tego, że bezpieczeństwo Twoje i Twoich bliskich to podstawa, dlatego sięgamy po produkty, którym zaufaliśmy w stu procentach. Dzięki nim w prosty sposób możesz zabezpieczyć swój dom, który stanie się domem inteligentnym, na miarę XXI wieku. Naszą specjalizacją są alarmy domowe (Poznań to miasto, na terenie którego możemy zaoferować swoje usługi), jednak chętnie przyjmiemy zlecenie również na zabezpieczenie Twojego miejsca pracy. Nasz system alarmowy Fibaro wykryje każdy niepożądany ruch lub otwarcie okna, zachęcamy więc, byś dzięki niemu zabezpieczył każde cenne dla Ciebie miejsce.

Alarmy Poznań – Group IT

Warto wyposażyć swój dom tak, aby mógł sygnalizować wtargnięcie i skutecznie odstraszać samego włamywacza przed przybyciem policji. Od tego jest właśnie inteligentny dom. Na niego może składać się dziś praktycznie niezliczona ilość czynników. Co rusz powstają kolejne uproszczenia i zabezpieczenia, które pozwolą Ci oszczędzać oraz poczuć się w pełni komfortowo i bezpiecznie, a odpowiadają za to instalacje alarmowe. Poznań to tylko przykład miasta, w którym nasze systemy Fibaro cieszą się sporą popularnością. Cechuje je niezawodność i prosta obsługa. Na cały system inteligentnego domu składać się mogą elementy takie jak: zewnętrzny czujnik ruchu (w tym czujnik oświetlenia, dzięki któremu możesz zaoszczędzić na prądzie), monitoring zewnętrzny, alarm przeciwwłamaniowy – a sterujesz tym wszystkim z prostej aplikacji telefonicznej! Fibaro to producent, który oferuje szeroką gamę nowoczesnych rozwiązań, a my oferujemy Ci właśnie jego produkty oraz pomoc w ich montażu.

Montaż alarmu – Poznań i okolice

Twój dom jest Twoją fortecą, więc nawet podczas Twojej nieobecności chcesz mieć pewność, że Twoja prywatność nie została naruszana. Czujnik ruchu zintegrowany z systemem monitoringu może mieć oko na posesję zarówno w dzień, jak i w nocy. Dlatego szczerze polecamy nie tylko nasz montaż alarmu (Poznań i okolice), ale także wszystkie pozostałe elementy, które wspólnie będą odpowiadać za bezpieczeństwo Twojej fortecy. W przypadku monitoringu, tak jak i w przypadku systemów alarmowych, oferujemy nie tylko sprzedaż, ale i montaż – specjalizujemy się w systemach Jablotron i Sat. Pozostawiając bezpieczeństwo swojego domu w naszych rękach, otrzymujesz gwarancję niezawodności. Dowiedz się więcej o funkcjach systemów alarmowych Fibarno z pomocą naszego eksperta! Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

 

 

Szukasz firmy informatycznej z Poznania? Napisz do nas, a pomożemy Ci w zakresie outsourcingu IT.