Sprzedaż kserokopiarek Poznań

Group IT zapewnia konkurencyjne ceny i świadczy usługi doradczo-sprzedażowe na najwyższym poziomie. Dotyczy to zarówno sprzedaży kserokopiarek, faksów, urządzeń wielofunkcyjnych, a nawet kas fiskalnych. Fachowe i uczciwe porady, bezpłatna konsultacja i demonstracja 

polecanych towarów na telefon oraz zdalnie, 

za pośrednictwem TeamViewera – przekonaj się o tym już dziś! 

Sprawnie działająca firma informatyczna

Sprawdź nas!

Konsultacje i doradztwo są za darmo!

Fachowe doradztwo i sprzedaż kserokopiarek – Poznań

Jesteśmy niezawodnym, autoryzowanym pośrednikiem z wieloletnim doświadczeniem w sprzedaży i doradztwie, jeśli więc interesują Cię kserokopiarki (Poznań i nie tylko) – sprawnie dobierzemy urządzenie dostosowane do Twoich wymagań. Zadzwoń i pozwól sobie na sprzęt, który pozwoli Ci wnieść swoją działalność na wyższy level. Dlaczego kserokopiarka jest właśnie takim urządzeniem…?

Kserokopiarki – sprzedaż – Poznań

W naszym asortymencie znajdziesz zarówno serię wielofunkcyjnych kolorowych kserokopiarek, jak i wielofunkcyjne urządzenie monochromatyczne – polecane szczególnie, gdy w Twojej firmie dominuje wydruk czarno-biały. Możemy pośredniczyć zarówno w sprzedaży sprzętu nowego, jak i zaoferować Ci w pełni odnowione, tanie, używane kserokopiarki; sprzedaż (Poznań i okolice) odbywa się poprzez podpisanie umowy. Group IT cechuje rzetelność i gwarancja zadowolenia naszych Klientów. To właśnie u nas znajdują oni sprzęt wtedy, gdy potrzebują najnowocześniejszej kserokopiarki bądź plotera dla dużych firm, albo gdy ich celem jest mała i osobista kopiarka biurowa z funkcją drukowania lokalnego i sieciowego. W tej sekcji znajdziesz informacje na temat dostępnych modeli, jednak jeśli nie znajdujesz tu upodobanego urządzenia, zadzwoń i zapytaj, czy na pewno nie znajduje się ono w naszej sprzedaży.

Akcesoria do kserokopiarki; Poznań i okolice

W naszym sklepie znajdziesz małe i funkcjonalne kserokopiarki biurowe. Te wygodne i zajmujące niewiele przestrzeni urządzenia z funkcją drukowania lokalnego i sieciowego można rozbudować o dodatkowe kasety, podajniki dokumentów bądź o możliwość korzystania z faksu. Zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego to wysoce wygodne rozwiązanie również znajduje się w naszej ofercie. Możemy także zadbać o dostarczenie tuszy bądź tonera, w przypadku laserowej kserokopiarki. Poznań, to nie jedyne miasto, na terenie którego oferujemy swoje usługi, w tym usługi serwisowe. Jeśli potrzebujesz doświadczonego doradcy sprzedażowego albo Twój sprzęt uległ awarii, zadzwoń i zapytaj, do których miejscowości w regionie dojeżdżamy. W przypadku zapytań dotyczących ogólnego wyposażenia biurowego dla firmy z Poznania lub okolic, możesz użyć formularza kontaktowego z zakładki „Kontakt” i opisać pełne zapotrzebowanie, alternatywnie zapraszamy do kontaktu poprzez e-mail. 

 

 

Zapoznaj się z naszą usługą – Outsourcing IT Poznań!

Przemysłowe kserokopiarki dla firm Poznań i okolice

Group IT – wspieramy tysiące firm działających w różnych branżach przy zakupie wydajnego i niezawodnego sprzętu przemysłowego i biurowego. Dlatego niezależnie od tego, czy potrzebujesz zwykłej kserokopiarki do biura, czy potężnej maszyny kserującej setki dokumentów w zawrotnym tempie, to doskonale trafiłeś. Współpracujemy z renomowanymi dostawcami nowego i używanego sprzętu biurowego – 80% naszych zamówień przypada na kserokopiarki dla firm. Poznań – to właśnie w stolicy Wielkopolski mieści się nasza siedziba. Od rana nasi pracownicy nie myślą o niczym innym niż o kserokopiarkach – o tym, który model najlepiej sprawdzi się u danego klienta. Jeżeli więc wciąż zastanawiasz się, czy lepiej wybrać kserokopiarkę, która drukuje szybko czy tą, która drukuje dokładnie, czy może tą, której koszta eksploatacyjne nie zrujnują firmowego budżetu – to koniecznie zgłoś się do nas. Dlaczego? Bo dla nas odpowiedź na to pytanie jest oczywista i prosta – znajdziemy dla Ciebie kserokopiarkę, która drukuje szybko, dokładnie i niedrogo!

Kolorowa kserokopiarka – Poznań

Interesuję Cię kolorowa kserokopiarka? Poznań to miasto doznań i nowych możliwości – również tych w zakresie technologii biurowej. To właśnie tu znajdziesz odpowiedź na swoje poszukiwania. To właśnie tu czeka na Ciebie niezawodna kserokopiarka kolorowa – wydruki dostarczą Ci niespotykanych wcześniej doznań wizualnych. Nasi pracownicy już nie mogą się doczekać, aby zainstalować ten wyjątkowy sprzęt właśnie w Twoim biurze!

Używana kserokopiarka Poznań

Pośredniczymy przy zakupie zarówno nowych, jak i używanych sprzętów biurowych. Współpracujemy z czołowymi dostawcami sprzętu nowego oraz poleasingowego dlatego możemy zagwarantować najlepsze ceny i najszerszy wybór modeli na polskim rynku. Jak sprawuje się taka używana kserokopiarka? Poznań to miasto dobrych, ciężko pracujących, przedsiębiorczych ludzi. Nic więc dziwnego, że kserokopiarki używane są tak popularne właśnie w tym mieście – to sprzęt całkowicie odnowiony i często pod względem wydajności nieustępujący ani kroku nowej kserokopiarce. Używane kserokopiarki są natomiast dostępne, w o wiele niższej cenie a fakt ten z pewnością ucieszy wielu przedsiębiorców!

Fachowe doradztwo przy zakupie kserokopiarki dla firm Poznań

Kserokopiarka jest bijącym sercem każdego biura – wie o tym każdy doradca Group IT pośredniczący przy zakupie kserokopiarki dla firm. Poznań – to właśnie na to miasto przypada główny zakres naszych firmowych działań, ale współpracujemy także z firmami zlokalizowanymi w innych częściach wielkopolski. Dlatego jeżeli potrzebujesz merytorycznego wsparcia przy zakupie kserokopiarki. Toniesz w gąszczu modeli i nie wiesz, który wybrać. Chciałbyś kupić kserokopiarkę w jak najlepszej cenie lub po prostu nie masz czasu na szukanie urządzenia, do swojej firmy to zadzwoń do nas – dzięki tej współpracy zaoszczędzisz czas, nerwy i pieniądze!