Serwis kas fiskalnych

Oprócz kompleksowej obsługi informatycznej firm, nasza firma to także profesjonalny serwis kas fiskalnych. Poznań jest głównym miastem, w którym świadczymy nasze usługi, ale działamy też na terenie całej wielkopolski.
Sprawnie działająca firma informatyczna

Profesjonalny serwis kasy fiskalnej Poznań

Jeśli potrzebują Państwo pomocy technicznej w zakresie kas i drukarek fiskalnych, zapraszamy do kontaktu. Dzięki długoletniemu doświadczeniu w zakresie urządzeń fiskalnych i wykwalifikowanej kadrze jesteśmy w stanie szybko i skutecznie zdiagnozować i usunąć praktycznie wszystkie awarie. Wiemy, jak istotne dla przedsiębiorstwa jest prawidłowe działanie kas fiskalnych. Dlatego nie naprawiamy urządzeń tymczasowo, likwidujemy problem u źródła. Działamy kompleksowo, gwarantując tym samym ich późniejszą, bezproblemową pracę. W razie potrzeby dostarczamy też materiały eksploatacyjne

Przegląd kasy fiskalnej – Poznań i okolice

W ramach prowadzonego serwisu urządzeń fiskalnych oferujemy też Państwu przeglądy okresowe. Możemy wykonać zarówno przegląd na życzenie, jak i obowiązkowy, okresowy przegląd kasy fiskalnej. Poznań najbliższe okolice i nie tylko, nasze usługi świadczymy na terenie całego województwa wielkopolskiego. Serwisujemy kasy Posnet i Innova, oraz kasy fiskalne online. Pomagamy też w przeprowadzaniu aktualizacji rozwiązań dostarczonych przez inne firmy. Wszystkie usługi w rozsądnej cenie. Zapraszamy do skorzystania z naszego serwisu!

Sprawdź nas!

Konsultacje i doradztwo są za darmo!

Gwarancyjny i pogwarancyjny serwis kas fiskalnych Poznań

W ramach prowadzonej przez nas kompleksowej obsługi przedsiębiorstw w zakresie doboru i uruchomienia urządzeń fiskalnych wykonujemy też naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne. Oferujemy szybki, a zarazem staranny i w pełni profesjonalny serwis kasy fiskalnej Poznań. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, gwarantując tym samym zadowolenie z usługi. Nie są to puste słowa, nasze kompetencje mogą Państwo sprawdzić w zakładce „Referencje”. Oferujemy też w pełni darmowe konsultacje i doradztwo. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub za pośrednictwem formularza kontaktowego. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania.