Referencje

Jak cię widzą, tak cię piszą.

Zapraszamy do zapoznania się z opiniami naszych Klientów na temat wdrażanych u nich usług.

Zadowoleni ludzie

Perfo Sp. z o.o. Texconcept Sp.K.

Rekomendujemy usługi firmy Group IT dla Perfo Sp. z o.o. Texconcept Sp.K. Jednocześnie potwierdzamy rzetelność oraz ogromne doświadczenie specjalistów.


Wyróżnia nas stała współpraca opierająca się na regularnym wsparciu informatycznym oraz ewentualnej pomocy ze strony Group IT. Firma zarządza kopiami zapasowymi, ale też przede wszystkim siecią komputerową oraz bezpieczeństwem. Ponadto specjaliści skupiają się na skutecznym zarządzaniu skrzynkami mailowymi i domenami.


W razie wątpliwości, pytań lub problemów, otrzymujemy fachową, kompleksową pomoc. Specjaliści przeprowadzają również wszystkie niezbędne aktualizacje.


Polecamy firmę Group IT wszystkim, którzy potrzebują kompleksowego i profesjonalnego wsparcia IT. Ogromna wiedza całego zespołu odnajduje swoje zastosowanie w praktyce. Dostarczane usługi są wykonywane bezbłędnie oraz z dbałością o najmniejsze szczegóły. Jesteśmy przekonani, że Group IT wypełnia swoje obowiązki w sposób sumienny i staranny. Nie mamy żadnych zastrzeżeń – rekomendacja jest w pełni zasłużona.

Procurent

Niniejsze referencje zostały wydane przez Grupę Procurent Kancelarie Prawne i Doradcze spółka komandytowa dla firmy Group IT. Świadczą one o naszym wyraźnym zadowoleniu ze współpracy.

Firma informatyczna świadczy kompleksowe i stałe usługi od lat. Specjaliści skupiają się na bieżącej pomocy oraz codziennym wsparciu. Informatycy zarządzają komputerami, jak również urządzeniami aktywnymi w sieci. Ponadto Group IT zajęło się wdrożeniem aplikacji Microsoft 365 – w tym poczty Exchange. Group IT zarządza także kopiami zapasowymi.

W razie usterek czy awarii mamy świadomość tego, że możemy uzyskać doskonałe wsparcie. Group IT to firma profesjonalna, odznaczająca się ogromnym doświadczeniem. Takie czynniki są dla nas wyjątkowo istotne.

Możemy z całą pewnością potwierdzić, że Group IT wykonuje powierzone zadania w sposób rzetelny oraz sumienny. Nigdy nie doznaliśmy zawodu ze strony specjalistów, dlatego zdecydowanie rekomendujemy skorzystanie z usług Group IT. Jesteśmy przekonani, że był to najlepszy wybór.

Centrum Badawczo – Rozwojowe PALAB Sp. z o.o.

Informujemy, że Centrum Badawczo – Rozwojowe PALAB Sp. z o.o. na stałe współpracuje z firmą informatyczną Group IT od 2012 roku. Współpraca opiera się na kompleksowej obsłudze z zakresu usług IT i zawsze była dla nas satysfakcjonująca a powierzone zadania były wykonane rzetelnie. Specjaliści z Group IT zajmują się bieżącym wsparciem informatycznym, co pozwala w pełni zautomatyzować funkcjonowanie naszej firmy. Codzienna pomoc w razie jakichkolwiek problemów jest dla nas bardzo cenna. Ponadto informatycy zarządzają siecią komputerową i bezpieczeństwem, jak również kopiami zapasowymi. Group IT zarządza też skrzynkami mailowymi oraz domenami, sprawują także opiekę nad serwerem. Do zespołu Group IT należą informatycy, którzy są zdeterminowani oraz doświadczeni. Wyróżnia ich także wysoki poziom wiedzy i zaangażowania w powierzone obowiązki. Nie mamy wątpliwości, że Group IT odznacza się profesjonalnym podejściem do swoich klientów. Zawsze możemy liczyć na pomoc ze strony firmy, niezależnie od zaistniałej sytuacji. Zdecydowanie rekomendujemy skorzystanie z usług Group IT.

MWC Sp. z o.o.

MWC Sp. z o.o. zaświadcza o stałej współpracy z firmą Group IT w zakresie profesjonalnych usług informatycznych. Chcielibyśmy wyrazić swoje zadowolenie i satysfakcję z dotychczasowych działań.
Group IT odpowiada za zarządzanie komputerami oraz urządzeniami aktywnymi w sieci. Ponadto firma sprawuje opiekę nad serwerem i zarządza kopiami zapasowymi. Wszystkie nasze urządzenia są również regularnie aktualizowane.

Poza tym specjaliści oferują nam bieżącą pomoc w razie jakichkolwiek problemów czy usterek. Kluczowe jest dla nas bezpieczeństwo, dlatego informatycy stale dbają o to, aby jego poziom był zachowany, ale też podnoszony. Group IT wprowadziło między innymi szyfrowanie komputerów oraz segmentację sieci.

Samych pracowników cechuje rzetelność, terminowość oraz doświadczenie wypracowywane latami. Group IT to synonim profesjonalizmu. Powierzone zadania są wykonywane perfekcyjnie.

Zdecydowanie polecamy usługi informatyczne firmy Group IT, a tym samym udzielamy adekwatnej rekomendacji.

Monrem E.Szamałek i M.Wiciejewski

Monrem E.Szamałek i M.Wiciejewski Sp. oraz pozostałe spółki z grupy Monrem potwierdzają stałą, udaną współpracę z firmą Group IT w zakresie usług informatycznych. Obsługa klienta jest kompleksowa i zachowuje najwyższy poziom.

Group IT odpowiedzialne jest za zarządzanie komputerami oraz urządzeniami aktywnymi w sieci. Ponadto specjaliści sprawują opiekę nad serwerem, aktualizacją wszystkich urządzeń, jak również zarządzają kopiami zapasowymi. Ich bieżąca pomoc jest nieoceniona w trakcie wykonywania codziennych obowiązków.

Mamy świadomość tego, że czuwają nad nami doświadczeni informatycy, którzy swoją wiedzę przekuwają w praktyczne rozwiązania dedykowane naszej firmie. Sami pracownicy są bardzo rzetelni, terminowi oraz godni zaufania. Wszystkie powierzone zadania wykonywane są w sposób sumienny i skrupulatny.

Firma Group IT gromadzi w swoim zespole świetnych specjalistów. Pracowników odznacza profesjonalizm i poważne podejście do swoich obowiązków. Jesteśmy również zadowoleni z propozycji nowych rozwiązań i wdrażania usprawnień informatycznych wykraczających poza samą opiekę nad firmową infrastrukturą komputerową.

Bez wątpienia możemy zarekomendować usługi IT, co do których nie mamy żadnych zastrzeżeń.

Maciej Siuda

 

Jako adwokat prowadzący Kancelarię Adwokacką (Kancelaria Adwokacka Maciej Siuda) pozwalam sobie w imieniu całego zespołu kancelarii, jak i w imieniu własnym wyrazić serdeczne podziękowania za zaangażowanie i trud włożony przez firmę GROUP IT. podczas naszej wieloletniej współpracy.

Współpracujemy z GROUP IT. od początku jej istnienia. Przez lata GROUP IT. wspierała i wciąż wspiera nasze działania od strony informatycznej, dzięki czemu praca kancelarii jest w pełni zinformatyzowana i zautomatyzowana — co zapewnia wysoki poziom transparentności w kontaktach z klientami, sądami i instytucjami. Specjaliści z GROUP IT. zarządzają komputerami oraz urządzeniami aktywnymi w sieci, nadzorują działanie serwerów i urządzeń w chmurze, aktualizują urządzenia, zarządzają kopii zapasowymi i doradzają w zakresie optymalizacji procesów informatycznych oraz doboru nowego sprzętu.

Informatycy, specjaliści IT i programiści z GROUP IT. skupiają się także na bieżącej pomocy, a ich doświadczenie i gotowość do nieustannego wsparcia jest dla nas kluczowa. Wszyscy z GROUP IT cechują się terminowością, rzetelnością i bardzo angażują się w każde, nawet najdrobniejsze zadanie. Reakcja w wypadku wystąpienia problemu jest natychmiastowa — żadna z osób działających w ramach kancelarii nigdy nie odczuła zawodu, a jedynie zadowolenie ze współpracy.

Tak mój zespół, jak i ja, możemy zdecydowanie zarekomendować GROUP IT. każdej firmie, której zależy na profesjonalnym podejściu do spraw informatycznych oraz na fachowej obsłudze.

Nie mamy wątpliwości, że GROUP IT. spełni wymagania nawet najbardziej wymagających klientów.

LAGRIS Sp. z o.o. .

Spółka LAGRIS Sp. z o.o. potwierdza stałą, wieloletnią współpracę z Group IT. Firma świadczy kompleksowe usługi informatyczne oraz równocześnie oferuje bieżącą pomoc oraz wsparcie.

 

Specjaliści z Group IT zarządzają siecią komputerową, a tym samym bezpieczeństwem. Ponadto informatycy zajmują się zarządzaniem skrzynek mailowych. Do tego firma sprawuje opiekę nad serwerem, jak również zarządza kopiami zapasowymi. Miejsce ma również aktualizacja wszystkich dostępnych urządzeń.

 

Sama firma składa się z pracowników godnych zaufania, doświadczonych, sumiennych oraz rzetelnych. Ich doświadczenie przekłada się na widoczne efekty. Nie mamy wątpliwości, że Group IT sprawdza się doskonale w swojej roli. Pełen wachlarz usług informatycznych jest dostępny od ręki oraz całkowicie nas satysfakcjonuje.

 

Chcemy wyrazić swoje zadowolenie poprzez rekomendację danych usług. Cieszymy się z obecnej współpracy i bez wątpienia możemy polecić Group IT firmom poszukującym profesjonalnego wsparcia, ściśle od strony IT.

Kancelaria Notarialna Anna Tota

Kancelaria Notarialna Anna Tota zaświadcza o długoletniej i efektywnej współpracy z Group IT w zakresie kompleksowych usług informatycznych.


Specjaliści z tej firmy od lat zarządzają w prowadzonej przeze mnie Kancelarii sprzętem komputerowym i urządzeniami aktywnymi w sieci. Sprawują oni także opiekę nad serwerami oraz aktualizacją wszelkich urządzeń, jak również zarządzają kopiami zapasowymi, co najważniejsze – służą bieżącą pomocą w rozwiązywaniu konkretnych problemów.


Firma Group IT zajmuje się także serwisem urządzeń drukujących Konica, jak również serwisem systemu alarmowego. W razie jakichkolwiek awarii możemy liczyć na szybką reakcję oraz gotowość do rozwiązania istniejącego problemu.


Group IT jest do dyspozycji zawsze wtedy, gdy potrzebujemy specjalistycznego wsparcia. Sam zespół wyróżnia profesjonalne, rzetelne podejście oraz, co bardzo ważne terminowość. Mamy przyjemność współpracować z firmą kompetentną, otwartą na potrzeby swoich klientów. W związku z powyższym wystawiamy zasłużoną rekomendację i jednocześnie dziękujemy za dotychczasowe działania.

Ekotech II

Pragniemy poinformować, że firma Ekotech II współpracuje z firmą Group IT specjalizującą się w kompleksowej obsłudze informatycznej. Swoje zadowolenie z wykonywanych usług wyrażamy poprzez naszą rekomendację.


Firma Group IT zajmuje się bieżącą pomocą oraz wsparciem informatycznym. Doświadczeni specjaliści reagują błyskawicznie oraz odznacza ich ogromna wiedza. Informatykom udało się wdrożyć Microsoft 365. Poza tym Group IT odpowiada za zarządzanie kopiami zapasowymi i ogólne wsparcie.


Nie mamy wątpliwości, że zespół Group IT tworzą osoby posiadające ogromne doświadczenie w branży. Ponadto wyróżnia ich też sumienność, terminowość oraz poważne podejście do powierzonych zadań. Nie mamy wątpliwości, że Group IT to doskonałe wyjście dla każdego, kto szuka wysokiej jakości. Usługi informatyczne są wykonywane dokładnie i rzeczowo. Działania nie są więc przypadkowe, a bardzo dobrze przemyślane.


Możemy szczerze polecić Group IT wszystkim osobom, które zainteresowane są gruntownym wsparciem informatycznym.

Axel

Niniejszym potwierdzamy wieloletnią współpracę z firmą informatyczną Group IT. Usługi świadczone na rzecz naszej firmy to:

 

• Administracja, obsługa i dbałość o sprawne funkcjonowanie stacji roboczych oraz serwerów, a także aktualizacja urządzeń

• Zarządzanie urządzeniami aktywnymi w sieci

• Wsparcie w kwestiach merytorycznych i organizacyjnych dotyczących zakupu sprzętu

• Dbałość o bezpieczeństwo infrastruktury firmy.

Nie mamy wątpliwości, że firma Group IT to zespół doświadczonych specjalistów, którzy od lat stanowią dla nas świetną oraz zaufaną formę wsparcia. Pracę specjalistów oceniamy wzorowo, dlatego możemy zarekomendować Group IT.

Strona:

Sprawdź nas!

Konsultacje są za darmo!