MikroTik konfiguracja i administracja serwerów

Zarządzanie i administracja serwerów to opieka administracyjna nad infrastrukturą serwerową klienta, która znajduje się w chmurze lub dowolnej lokalizacji. Dzięki temu masz pewność, że nad Twoim serwerem czuwa profesjonalna ekipa. Dodatkowo oszczędzasz czas i pieniądze, ponieważ nie musisz zatrudniać administratora i możesz skupić się na tym na czym znasz się najlepiej – rozwoju swojego biznesu.

Sprawdź nas!

Konsultacje i doradztwo są za darmo!

Zarządzanie serwerami w dowolnym miejscu

Obsługa serwerów przez naszych wyspecjalizowanych administratorów odbywa się w dowolnej lokalizacji nie tylko w Polsce, ale i na świecie (sprawujemy opiekę nad serwerami, które znajdują się w Polsce, Europie oraz na innych kontynentach). Fizyczna lokalizacja serwera nie ma dla nas znaczenia, ponieważ infrastrukturą zarządzamy zdalnie.

Konfiguracja serwerów firmowych to nasza specjalność. Wybór odpowiedniej infrastruktury IT oraz dobór odpowiednich technologii, indywidualnie dopasowanych do konkretnych potrzeb ma znaczący wpływ na funkcjonowanie niejednego przedsiębiorstwa, nie tylko ze względu na jego zyskowność, ale i konkurencyjność. Ma wpływ na redukcję kosztów, poprawienie wizerunku firmy, a przede wszystkim zwiększenie bezpieczeństwa. Dzięki optymalizacji serwerów możliwe jest wykorzystanie w maksymalny sposób parametrów posiadanych przez Klienta zasobów serwerowych. Dodatkowo możliwe jest zwiększenie efektywności wykorzystania serwerów bez podnoszenia nakładów finansowych na ich rozbudowę.

Stały monitoring serwerów

Dzięki narzędziom najnowszej generacji do monitorowania serwerów możemy stale czuwać nad większością parametrów serwerów i urządzeń sieciowych. Sprawdzamy użycie procesorów, dysków, pamięci, usług oraz sieci. Analiza zdarzeń i logów pozwala na uchwycenie korelacji, które zachodzą między nimi oraz na bardzo szybką reakcję w przypadku wykrycia zdarzeń, które mogą mieć wpływ na bezpieczeństwo sieci i infrastruktury.

Serwer firmowy, a wsparcie techniczne

Bez względu na to jaki serwer wybierzesz, ważne będzie profesjonalne wsparcie specjalistów z branży IT. Decydując się na miesięczny abonament zapewniasz swojej firmie bezpieczeństwo, wygodę i oszczędność. To zdecydowanie tańsze, a jednocześnie bardziej jakościowe rozwiązanie niż zatrudnienie na etat informatyka. Zamiast jednego specjalisty, zyskujesz dostęp do całego zespołu techników, którzy będą monitorować pracę serwera i zapewniać ogólne bezpieczeństwo wybranych procesów.  W przypadku awarii Klienci mają zapewnione natychmiastowe wsparcie.

MikroTik konfiguracja przez specjalistów

Zajmujemy się kompleksowym wdrożeniem rozwiązania, jakim jest MikroTik. Konfiguracja wykonana przez naszych eksperta pozwoli w pełni wykorzystać potencjał tego urządzenia w Twojej firmie. Sprzęt dedykowany jest dla małych i średnich przedsiębiorstw, którym zależy na stabilnym dostępnie do internetu oraz sprawnej wymianie danych. Doskonale poradzi sobie w wewnętrznych sieciach firmowych. Jego położenie oraz ukształtowanie pod obecną lub nową strukturę jest bardzo ważne, dlatego lepiej oddać to zadanie w ręce specjalistów. Nasz zespół przeprowadzi wdrożenie i przygotuje cały system do poprawnego funkcjonowania. Nie czekaj i skontaktuj się z nami już teraz, aby wprowadzić takie rozwiązanie w swoim przedsiębiorstwie.

MikroTik router konfiguracja i szybka realizacja

Zdajemy sobie sprawę, że przestój w firmie grozi wysokimi kosztami oraz stratami finansowymi. Dlatego stawiamy na sprawne rozwiązywanie problemów. Szybko i profesjonalnie zrealizujemy usługi związane z MikroTik routerem. Konfiguracja tego urządzenia przebiega zazwyczaj bezproblemowo i w krótkim czasie. Nasi specjaliści działają skutecznie nie tylko podczas wdrożenia tego rozwiązania do firmy. W razie jakichkolwiek problemów dział wsparcia technicznego dostępny jest pod telefonem 24/7. To sprawia, że nasi klienci zawsze otrzymują od nas pewną pomoc i nie muszą sami mierzyć się z problemami.

Konfiguracja MikroTik – pewna i dobrze zorganizowana sieć firmowa

Nasz zespół wybierze odpowiedni model sprzętu, aby konfiguracja MikroTik mogła być optymalna dla firmy. Będzie to miało również duże znaczenie, szczególnie w zależności od miejsca montażu urządzenia. Połączenie wielu komputerów za pomocą MikroTik umożliwi nie tylko sprawne zarządzanie całą siecią. To również bezproblemowe korzystanie z internetu nawet w przypadku, gdy wiele urządzeń robi to jednocześnie. Dzięki temu pracownicy będą mogli swobodnie wykonywać swoje obowiązki, nawet przy dużym obciążeniu sieci firmowej.

MikroTik – Poznań i całe województwo wielkopolskie

Korzystamy wyłącznie z urządzeń niezawodnych i przystosowanych do zaawansowanych działań w sieci firmowej, takich jak MikroTik. Poznań oraz pozostałe miejscowości w województwie wielkopolskim to obszar, w którym wykonujemy nasze usługi związane z konfiguracją i drożeniem tego urządzenia do firmy. Dopasujemy je do Twojego przedsiębiorstwa i gwarantujemy, że skutecznie połączy wszystkie komputery w jedną, łatwą do zarządzania sieć. Nie czekaj i umów się na konsultację już dziś.