Konfiguracja WiFi Poznań

Jako Group IT zajmujemy się instalacją sieci WiFi, a także ich konfiguracją w biurach, magazynach, obiektach mieszkalnych i publicznych.

Sprawnie działająca firma informatyczna

Konfiguracja WiFi – Poznań i okolice

Czym jest WiFi? To łącze bezprzewodowe przeznaczone do przesyłania sygnału internetowego w danym budynku czy na danym terenie. Bazą takiego łącza jest jednostka centralna WiFi, popularnie zwana modemem. Jakość działania internetu jest uzależniona od mocy sygnału przekazywanego do tej jednostki (czyli od jakości sygnału internetowego dostarczanego przez dostawcę usługi) oraz od możliwości przesyłowych tego urządzenia. Bardzo ważna jest także odpowiednia konfiguracja WiFi, czyli dostosowanie poszczególnych opcji jednostki centralnej. Jako Group IT zajmujemy się instalacją sieci WiFi, a także ich konfiguracją w biurach, magazynach, obiektach mieszkalnych i publicznych. Działamy zarówno w budynkach jak i w terenie – zapraszamy do kontaktu, sprawimy, że Twoje WiFi będzie odbierane na każdym metrze kwadratowym Twojej nieruchomości!

Niezawodna sieć WiFi – Poznań ma dość zacinania!

Zrywający się zasięg, zacinające się ładowanie stron i niewielkie pliki, które wysyłają się przez całą wieczność – czy właśnie tak powinna funkcjonować sieć WiFi? Poznań mówi zdecydowane nie sieciom WiFi, które działają jedynie w teorii! Dobrze wiemy, że stale zacinający się internet potrafi wyprowadzić z równowagi nawet najbardziej opanowaną osobę i zaburzać funkcjonowanie niejednej firmy czy instytucji publicznej. Dlatego jako Group IT sieci WiFi budujemy wyłącznie na bazie sprawdzonych, markowych komponentów – to łącze bezprzewodowe, które nie ograniczy prędkości nawet najszybszego internetu!

Sprawdź nas!

Konsultacje i doradztwo są za darmo!

Konfiguracja sieci WiFi w magazynie

Czy zastanawiałeś się kiedyś, w jaki sposób działają skanery kodów kreskowych? Urządzenia te rejestrują i wprowadzają do bazy poszczególne towary właśnie dzięki stałemu łączu WiFi. Dlatego obiekty takie jak centra logistyczne, przeładownie, magazyny czy sklepy wielkopowierzchniowe powinny być w całości objęte zasięgiem firmowej sieci WiFi. Jako Group IT wiemy, jak to zrobić – budowa i konfiguracja sieci WiFi to coś, czym zajmujemy się na co dzień!

 

Konfiguracja WiFi w biurze

Czy wyobrażasz sobie nowoczesne biuro nieobjęte zasięgiem sieci WiFi? Cóż, może byłoby to do przyjęcia w latach 90, kiedy standardem były łącza kablowe, jednak dziś z pewnością taka sytuacja nie może mieć miejsca w nowoczesnym biurze. Dziś, w dobie wszechobecnej cyfryzacji dostęp do internetu jest po prostu niezbędny w każdej branży. Konfiguracja WiFi to nasza specjalność – zadbamy o to, aby każde stanowisko komputerowe w Twoim biurze, zostało objęte bezprzewodowym dostępem do internetu!