Instalacja systemów operacyjnych Poznań

Wymiana dysku twardego, zawirusowanie komputera, aktualizacja oprogramowania – to tylko kilka sytuacji, przy których konieczna jest ponowna instalacja systemów operacyjnych.

Sprawnie działająca firma informatyczna

Instalacja systemów operacyjnych Poznań

Wymiana dysku twardego, zawirusowanie komputera, aktualizacja oprogramowania – to tylko kilka sytuacji, przy których konieczna jest ponowna instalacja systemów operacyjnych. Poznań jest jednym z najbardziej uprzemysłowionych miast w Polsce. Nic więc dziwnego, że nasi informatycy mają najwięcej pracy właśnie tutaj – codziennie wspieramy naszych klientów biznesowych w ramach świadczonej opieki informatycznej. Opieka ta może być świadczona jednorazowo – w razie nagłej potrzeby, bądź w formie stałej usługi polegającej na pełnej obsłudze informatycznej komputerów biurowych. Obsługujemy zarówno komputery Apple z systemem macOS, jak i PC z systemem Windows. W praktyce nie istnieje dla nas komputer, na którym nie będziemy w stanie zainstalować systemu operacyjnego – pod warunkiem że wszystkie jego podzespoły są sprawne. Jeżeli nie są, to zajmiemy się naprawą i doprowadzimy komputer do stanu ponownej używalności. Zapraszamy do kontaktu osoby zainteresowane naszą ofertą – już nie możemy się doczekać, aż zainstalujemy system operacyjny na Twoim komputerze!

Oryginalne systemy operacyjne – Poznań i okolice

Współpracujemy z czołowymi dostawcami oprogramowania komputerowego, dlatego instalujemy wyłącznie oryginalne systemy operacyjne. Poznań jest miastem uczciwych ludzi – tutaj instalacja piratów na komputerach po prostu by nie przeszła. Takie działanie jest z jednej strony kradzieżą względem producenta oprogramowania, z drugiej natomiast oszustwem względem klienta. Dlatego właśnie warto stawiać na pewne firmy takie jak Group IT – jesteśmy grupą, która pragnie, aby oryginalne, legalne oprogramowanie zostało zainstalowane na każdym komputerze

Sprawdź nas!

Konsultacje i doradztwo są za darmo!

Instalacja systemów operacyjnych na komputerach Apple

Legenda głosi, że komputery marki Apple wymagają specjalnego traktowania – jest w tym nieco prawdy, jednak z obsługą takiego sprzętu poradzi sobie każdy doświadczony informatyk. Dlatego właśnie instalacja systemów operacyjnych na komputerach Apple nie stanowi dla nas najmniejszego problemu – podobnie jak zresztą optymalizacja, dlatego Twój macOS będzie śmigał szybciej, niż kiedykolwiek wcześniej!

 

Instalacja systemów operacyjnych na komputerach stacjonarnych i przenośnych

Instalacja systemu na laptopie a może komputerze stacjonarnym? Dla nas to bez różnicy, bo instalacja systemów operacyjnych to po prostu nasza codzienność, a zarazem specjalność – dlatego z łatwością i w mgnieniu oka wgramy Windows na Twój komputer PC. Doradzimy, która wersja sprawdzi się lepiej na danej maszynie, a także podpowiemy, które podzespoły byłoby dobrze już wymienić – jako Group IT chcemy być wszędzie tam, gdzie tego potrzebuje nasz biznesowy partner. Zadzwoń i przekonaj się o tym, jak wygląda wysoki standard usługi w naszym wykonaniu!